Sapientiu sme porazili 7:4, o päť presných zásahov sa postaral Smolka

S rumunským súperom, Sapientia U23, sme si zmerali sily v maďarskom meste Győr. Prvé dve tretiny sa niesli v duchu vyrovnanej hry, posledná dvadsaťminútovka patrila Gladiátorom. Z reťaze sa utrhol najmä Eril Smolka, ktorý strelil 5 gólov, z toho 4 vo vlastnom oslabení.

Sapientia U23 – Gladiators Trenčín 4:7 (0:1, 2:1, 2:5)

Góly a asistencie: 30. Galusnyak (T. Benedek, Salamon), 37. Kosza (T. Kedves, G. Benedek), 42. György (Lazar), 58. Gyorgy (T. J. Kedves) – 19. Vladimirov (Zovčák), 24. Smolka (Trnavský, Savara), 41. Smolka (Trenčan), 41. Smolka (Trenčan), 57. Škvarka (Trnavský), 58. Smolka (Trenčan), 59. Smolka (Trenčan)

Vylúčení: 3:7 na dve minúty, presilové hry: 3:0, oslabenia: 0:4, pomer striel: 32:37

Rozhodovali: Molnár – Szabó, Baki

Sapientia U23: Ambrus – Bege, Kernaszt, Koppany, Mathe, Kristo, Galusnyak, György, Nagy-Galaczi – T. Benedek, M. Lazar, S. Lazar – Salamon, T. J. Kadvas, Szocs – G. Benedek, Kosza, Kedves – Solyom, Barabas, Laszlo

Gladiators Trenčín: Opatovský – Trnavský, Savara, Šandor, Lehocký, Šagát, Vladimirov, Líška – Škvarka, Smolka, Trenčan – Varačka, Adamovič, Chlebana – Lukšo, Petliuk, Vakhrameev – Trautenberger, Zemko, Zovčák